www.bigdoc.cz
Měna:
 
Úvod /  Ochrana osobních dat

Prohlášení o ochraně osobních dat

Tyto zásady ochrany osobních údajů obecně vysvětlují, jak chráníme soukromí vašich osobních údajů. Bude se vztahovat na veškeré osobní údaje, které nám poskytnete při registraci u nás Jaké informace shromažďujeme?
Typy osobních údajů, které shromažďujeme od vás, budou záviset na okolnostech sběru a na typu služby, kterou od nás požadujete. Pokud například chcete zakoupit produkt z tohoto webu, můžeme shromažďovat údaje, jako je vaše jméno, e-mailová adresa, dodací adresa, fakturační adresa a další informace týkající se vašeho nákupu.
Vzhledem k tomu, že zákonem požadujeme, abyste získali souhlas se shromažďováním "citlivých informací", předpokládáme, že jste souhlasili s shromažďováním všech informací, které jste nám poskytli pro použití v souladu s těmito zásadami, pokud nám neřeknete v opačném případě.
Jak shromažďujeme informace
Při návštěvě našich webových stránek, při jednání s námi prostřednictvím našich webových stránek nebo při osobním kontaktu s námi osobou můžeme shromažďovat osobní údaje o vás. Osobní údaje nebudeme shromažďovat bez vašeho souhlasu. Domníváme se, že váš souhlas je udělen, když vyplníte pole potřebná k usnadnění transakce prostřednictvím tohoto webu.
Jak používáme vaše osobní údaje
Obecně shromažďujeme osobní údaje pro následující účely:
1. Pro usnadnění přístupu na naše webové stránky, produkty a služby
2. Dodat produkty, které jste objednali od nás
3. Poskytnout vám informace o našich produktech a službách
4. Vyhledejte svůj názor na naše produkty, služby, marketing a webové stránky.
Některé osobní údaje, které shromažďujeme, jsou zásadní pro to, abychom mohli přesně určit, kdo službu používá. Další typy osobních informací, které shromažďujeme, nám pomáhají rozvíjet profil toho, kdo využívá naše služby a jaké jsou jejich zájmy. To nám pomáhá nabízet produkty, které vyhovují potřebám uživatelů této webové stránky.
zpět
Copyright © 2020 www.bigdoc.cz All Rights Reserved.Powered by Značka Lodičky,Tenisky,Sandály,Mokasíny,Bačkory & Boty Levně Prodej Online