www.bigdoc.cz
Měna:
 
Úvod /  Jak nakupovat

Jak nakupovat

Metody plavby
Dodáváme společnosti EMS, DHL a Fedex.
1. Před zaplacením potvrďte svou poštovní adresu. Po zakoupení si ověřte e-mailovou adresu a ověřte si e-maily.
2. Položky jsou obvykle odeslány do 1 pracovního dne po ověření platby (Sat. & Ne. A většina národních svátků je vyloučena).
Metody sledování
Po odeslání objednávky vám nabídneme odkaz, který můžete v případě potřeby vysledovat. Zkontrolujte e-mail pro číslo odkazu a sledování.
Poznámka: Pokud nemůžete okamžitě zkontrolovat číslo sledování, počkejte s trpělivostí. Společnost Express Company požaduje čas na nahrávání.
Neúspěšné nebo nesprávné doručení
Pro zákazníky, kteří neobdrží váš balíček v rámci výše uvedeného dodacího termínu, zeptejte se prosím na místní poště přímo s průkazem totožnosti nebo jiným platným certifikátem a kopií informací o objednávce, které můžete vytisknout při přihlášení k registrovanému účtu na naší webové stránce .
Vrací a vymění
Návratová politika:
Snažíme se plně uspokojit. Položky můžete vrátit do čtrnácti dnů od data, kdy byly zboží přijaty. Před odesláním položek je nutné nás kontaktovat. Všechny položky, které nám byly zaslány, musí být v původním stavu, tj. Neopotřebované, upravené nebo vyprané, se všemi značkami připojenými.
Návratné náklady na doručení by měly být uspořádány. Po vrácení vrácené položky vrátíme platbu. Původní poštovní a manipulační poplatek bude odečten od vrácení peněz.
Zrušení objednávky:
Zrušení objednávky před odesláním objednávky zpracujeme všechny objednávky co nejrychleji, takže po zadání objednávky není vždy možné zrušit objednávku.
Žádosti o zrušení po odeslání objednávky budou zpracovány v souladu s našimi zásadami pro vrácení.
zpět
Copyright © 2020 www.bigdoc.cz All Rights Reserved.Powered by Značka Lodičky,Tenisky,Sandály,Mokasíny,Bačkory & Boty Levně Prodej Online